SERENA Wines.png
web.png
  • Instagram

  Tradicija, patirtis ir aistra - tai pagrindinės savybės, apibūdinančios vyninę Vinicola Serena. Jos nesikeičia nuo 1881 metų. Šiandien įmonei vadovauja Giorgio ir Gerardo Serena, padedami Luca ir Chiara Serena, atstovaujančių jau penktąją kartą. Nuo pat įkūrimo 1881-aiais metais ši vyninė niekad nesustojo ir vystėsi toliau, atsižvelgdama į laiko ir rinkos poreikius. O didžiausias dėmesys visuomet skiriamas kokybei, aplinkai ir, visų pirmiausia, klientui.

  2011-iaisias buvo iškilmingai paminėta 130-ies metų sukaktis. Tai itin svarbus žingsnis Veneto regionui ištikimai, nuolat augančiai vyninei. Vinicola Serena nuolat stovi ant aukščiausio laiptelio, tiek siūlomų vynų kokybės, tiek technologijos prasme.

  Bėgant metams įmonės sėkmei didžiulės įtakos turėjo du esminiai faktoriai: ryšys su tradicija ir nuolat atnaujinamos technologijos. Visa tai drauge padėjo sėkmingai pasiekti ambicingus tikslus.

 Šios įmonės filosofija yra nuolatinis vartotojų tendencijų ir poreikių stebėjimas ir tuo pat metu esamos produkcijos žingsnių optimizavimas: nuo vynuogių surinkimo ir atgabenimo iš Conegliano ir Veneto regionų kalvų, rūpestingo apdorojimo ir raugimo iki vyno išpilstymo į butelius ar statines. Nuo tinkamo vyno laikymo iki pristatymo laiku klientams.

“SERENA”; “LE VIGNE VERDI”; “TERRA SERENA”; “VILLE D’ARFANTA”.