top of page
viršus
Kas yra slapukas?

Slapukai yra maži tekstiniai failai, siunčiami į Jūsų naršyklę apsilankius mūsų svetainėje. Tai padeda svetainei prisiminti informaciją apie Jūsų apsilankymą, pvz., pageidaujamą kalbą ir kitus nustatymus. Tai gali palengvinti Jūsų kitą apsilankymą, o svetainė bus Jums naudingesnė.

Slapukai atlieka svarbų vaidmenį. Be slapukų būtų daug sunkiau naudoti interneto svetainę. Kadangi pagrindinė jų paskirtis – patobulinti/leisti naudoti tinklalapius ar procesus, slapukų išjungimas gali užkirsti kelią vartotojams naudotis tam tikromis svetainėmis. Norėdami peržiūrėti pilną privatumo politiką, kuri yra taikoma www.vienaspasaulis.lt vartotojams, spauskite ČIA.

Vartotojų sutikimas

Naudodamiesi mūsų interneto svetaine Jūs sutinkate išsaugoti slapukus ir juos naudoti. Jei nenorite, jog slapukai būtų naudojami šioje svetainėje, rekomenduojame pakeisti naršyklės nustatymus pasirenkant slapukų blokavimo funkciją. Tačiau, jei taip padarysite yra tikimybė, jog neveiks tam tikros funkcijos šioje svetainėje.

Kaip naudojame slapukus?

Slapukų naudojimas šioje svetainėje yra aprašytas žemiau.

"Google Analytics" paslaugos

Mūsų interneto svetainė „Google Analytics“ renka duomenis apie tai, kaip mūsų vartotojai naudoja mūsų svetaines ir programas. Šie duomenys daugiausia renkami naudojant „Google Analytics“ teikiamas paslaugas, kurių nuostatos ir nuostatos taikomos.

Naudodamiesi šia paslauga jūs sutinkate teikti „Google Analytics“ savo asmens duomenis, kad ji patikrintų sąžiningumą ir įgyvendintų priemones, būtinas tik saugiam tinklalapio naudojimui.

Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite ištrinti įrašytus slapukus. Jei nuspręsite blokuoti arba ištrinti įrašytus slapukus, yra tikimybė jog neveiks tam tikros funkcijos šioje svetainėje. Taip pat galite pakeisti naršyklės nustatymus, kad slapukai nebūtų naudojami. Skirtingos naršyklės siūlo skirtingus būdus, kaip sukonfigūruoti naršyklės slapukų nustatymus.

Kaip išjungti slapukus?

Jei nenorite, jog būtų naudojami slapukai, galite juos blokuoti savo naršyklės nustatymuose. Tačiau, jei taip padarysite yra tikimybė, jog neveiks tam tikros funkcijos šioje svetainėje.

curved-arrow-black-png-0.png
bottom of page