top of page
ČERNAGALOVKA.png
web.png

 Chernogolovka  gamina populiarus dar sovietmečio įkvėptus gėrimus Baikal ir Tarchun. Receptai yra gana tradiciniai, jų skonį daugiausia lemia žolelių ir vaisių ekstraktai, kaip buvo ir sovietiniais laikais.

  Limonadas “”Baikal”” pasirodė 1977 metais kaip alternatyva amerikiečių “”Coca-Cola”” ir per pirmuosius 5 metus ne tik įgijo populiarumą tarp sovietinių žmonių, bet ir pasiekė tarptautinį lygį. Jis buvo puikiai įvertintas užsienio vartotojų. Todėl 1980 metais limonadas “”Baikal”” tapo oficialių gėrimu Maskvos olimpinėse žaidynėse. Kokia yra limonado “”Baikal”” unikalaus skonio paslaptis? Atsakymas paprastas – į limonadą “”Baikal”” yra pridėta natūralių eterinių aliejų ir ekstraktų, vaistinių augalų, kurių skanus derinys suteikia gėrimui pikantišką aromatą ir turtingą skonį.

  Gėrimas “Tarchun” turi malonų, išraiškingą skonį ir subtilų aromatą. Šio nuostabaus gėrimo pagrindas yra natūralus peletrūnas, tai augalas, turintis gydomųjų savybių, didelį karotino kiekį ir daug įvairių vitaminų, todėl gėrimas “Tarchun” padeda organizmui greičiau atstatyti jėgas. 2015 m. Chernogolovka buvo ketvirtas pagal dydį Rusijos gaiviųjų gėrimų rinkos dalyvis po Coca Cola ir Pepsi. O ar Jūs prisimenate Baikal ar Tarchun skonį?

bottom of page