top of page
RODENBACH3.png
web.png
  • Black Facebook Icon
  • Instagram

 Rodenbachų šeimos istorija yra labai įdomi. Rodenbach šeimos nariai buvo įvairių specialybių žmonės: kariai, poetai, rašytojai, aludariai ir verslininkai, taip pat buvo revoliucionierių ir politikų. Pvz. Constantijn Rodenbach buvo Belgijos nacionalinio himno „Brabançonne“ autorius, trys Rodenbachai buvo konstitucinio kongreso nariai, kai buvo įkurta Belgija, bet garsiausias yra Pedro Rodenbachas. Jis buvo Napaleono armijos karininkas, dalyvavo Napaleono Rusijos kompanijoje. Taip pat prisidėjo prie 1830 m. Belgijos revoliucijos, kai belgai iškovojo nepriklausomybę. 

  1821 m. Pedro Rodenbachas kartu su savo žmona Regina Wauters įkūrė alaus daryklą. Taučiau pagrindinis asmuo darykloje buvo Eugène Rodenbachas. Jis studijavo alaus ir  vyno gamybą, o savo įgytas žinias panaudojo Rodenbach alaus darykloje. Jis optimizavo brandinimo procesą ąžuolo statinėse. Šiandien Rodenbach turi 294 ąžuolo statinių, kai kurioms yra net 150 metų. 

  PALM alaus daryklos tapo „RODENBACH“ alaus daryklos valdytoju. 2000 m. Birželio 23 d. Oficialiai atidarytas lankytojų centras su muziejuje apie unikalią Rodenbacho šeimą ir alų.

bottom of page